Jūsų prekių ir paslaugų populiarinimas

Jūsų prekių ir paslaugų populiarinimas

Patraukliai atrodantys katalogai tiek vidutiniam, tiek ir stambiam verslui padeda gerokai padidinti pardavimų skaičių, todėl šiame straipsnyje pateiksime jums kelis paprastus, tačiau naudingus patarimus, padėsiančius jūsų verslo katalogus paversti efektyviomis klientų pritraukimo priemonėmis.

Nepaisant to, kad šiomis dienomis didžioji dalis marketingo strategijos yra persikėlusi į internetinę erdvę, iki šiol yra išlikusios tam tikros fizinės reklamos priemonės, kuriomis pasikliauja bene kiekvienas verslo subjektas. Kaip jau supratote, spausdinti katalogai yra viena iš tokių priemonių, padedanti pritraukti daugiau naujų klientų ir paskatinanti jau esamus užsisakyti papildomų prekių ar pasinaudoti siūlomomis paslaugomis.

Taigi, kaip ir bet kuriai kitai reklamos priemonei, taip ir katalogams reikia skirti nemažai dėmesio. Nepakaks vien tik sudaryti prekių ar produktų sąrašą ir viską atspausdinti. Būtina atsižvelgti į šiuos aspektus:

Katalogo viršeliui pasirinkite tinkamą popierių ir dizainą

Tai lyg nedidelis žurnalas, kuriame reklamuosite savo produktus ir paslaugas, todėl visų pirma turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų katalogai atrodytų patraukliai ir būtų pagaminti iš kokybiško popieriaus. Katalogo viršelis turėtų akimirksniu patraukti vartotojo akį.

Apgalvokite katalogo turinį

Kuo daugiau dėmesio skirsite katalogo turinio sukūrimui, tuo geresnių rezultatų galėsite tikėtis. Nuotraukos, aprašymai ir visos medžiagos pateikimas privalo būti būtent toks, koks yra tinkamiausias jūsų tikslinei auditorijai. Atsižvelkite į savo rinką, vartotojus ir prekių ar paslaugų paskirtį, o tuomet imkitės visų minėtų detalių maketavimo darbų.

Pasirinkite tinkamas spalvas

Spalvos – būtent tai, į ką turėtumėte atkreipti didžiulį dėmesį. Ne veltui yra atliktas ne vienas tyrimas, kurio metu buvo bandoma nustatyti, kurios spalvos yra paveikiausios ir tinkamiausios naudoti marketingo srityje. Pasidomėkite atliktų tyrimų duomenimis.

Nustatykite pačius paklausiausius produktus

Suprantame, kad galite turėti labai didelį skirtingų prekių ar paslaugų asortimentą, tačiau kartais visas jas sutalpinti į vieną katalogą yra ganėtinai sudėtinga, todėl turėtumėte nustatyti pagrindines prekes ir paslaugas, kurios galėtų labiausiai sudominti jūsų potencialius klientus.

Kaip matote, spausdinti katalogai gali būti efektyvus būdas pranešti savo esamiems ir būsimiems klientams apie naujas prekes ar paslaugas, vykdomas akcijas ir supažindinti su savo įmonės veikla.

Jei jus domina tokias paslaugas teikiančios Vilniaus agentūros, apsilankykite visalietuva.lt.

Komentarai išjungti.