Kaip išsirinkti striukę pavasariui?

Kaip išsirinkti striukę pavasariui?

Kai temperatūra nėra pakankamai aukšta, kad negalėtumėte dėvėti viršutinio drabužio, tačiau ji yra pakankamai šilta, kad galėtumėte nusimesti žieminę striukę, geriausias sprendimas yra pasirinkti vyrišką pavasarinę striukę. Kokybiškos ir stilingos striukės bus puikus bet kokio pavasario stiliaus garderobo papildymas.Tačiau ne visada lengva įsigyti tobulą modelį. Daugelis vyrų norėtų rasti universalų modelį, kuris tinka visais gyvenimo atvejais.

Renkantis vyrišką pavasarinę striukę reikia atsižvelgti į šiuos kriterijus:

  • Neperšlampama

Tai yra pirmasis kriterijus, kuris ateina į galvą renkantis striukę,  bent jau tada, kai galvojame apie pereinamojo sezono viršutinius drabužius. Pavasarį nepaprastai svarbus atsparumas vandeniui. Kuo didesnis šis parametras, tuo geriau striukė apsaugos mus nuo lietaus.

  • Terminis komfortas

Pavasaris leidžia šiek tiek atsipalaiduoti, nes dienos šiltėja. Tačiau tokiomis sąlygomis lengva pamiršti ir nepaisyti šaltų vakarų ir staigių temperatūros pokyčių. Todėl gera vyriška pavasarinė striukė taip pat turėtų būti su šiltu pamušalu ar kitu sluoksniu, kuris suteiks mums šilumos komfortą.

  • Kvėpuojanti, neperpučiama medžiaga

Medžiaga puikiai derinanti atsparumą vėjui ir vandeniui. Dėl to striukė sustabdo gūsius iš išorės, tačiau iš vidaus praleidžia drėgmę. Tokia medžiaga yra idealus pasirinkimas ne tik kasdieniniam naudojimui, bet ir sudėtingoms fizinio aktyvumo bei kelionių sąlygoms.

  • Stilius

Striukė turi ne tik apsaugoti nuo šalčio ir drėgmės, bet ir būti madinga. Visiems patiks kažkas skirtingo ir įdomaus. Visų pirma verta rinktis vyrišką striukę, kuri pasižymės universaliu charakteriu.

Renkantis striukę pavasariui, reikia atkreipti dėmesį į dydį. Striukė turi būti patogi, nevaržyti judesių. Geriau rinkitės šiek tiek laisvesnę striukę, kad po ja galėtumėte dėvėti pakankamai šiltą megztinį jei to prireiktų.

Svarbu atsižvelgti ir į vyro, kuriam pasirenkama striukė, aprangos stilių ir amžių, nors dabar daugelyje viršutinių drabužių parduotuvių yra universalių striukių modelių.

Komentarai išjungti.