Kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti

Kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti

Darbo rinka vis dar labai įtempta. Įmonės ieško konkrečių, išsilavinusių, kvalifikuotų darbuotojų, kurie galėtų užimti jų darbo vietas. Ieškantieji darbo turi būti budrūs ir pasiruošę šioms pareigoms. Jie turi įsitraukti į darbo paieškos procesą ir sužinoti, kaip padidinti savo galimybes būti įdarbintiems. Technologijos vaidina svarbų vaidmenį darbo rinkoje ir toliau bus didžiulis privalumas – ypač internetiniai darbo skelbimai. Todėl pateikiame keletą patarimų, kurie padidins jūsų galimybes įsidarbinti.

Naudokitės technologijomis savo naudai

Internete darbo ieškantiems asmenims siūloma daugybė būdų, kaip rasti įsidarbinimo galimybių. Dauguma jų yra nemokami ir padės jums ieškoti. Naudodamiesi internetiniais ištekliais, pavyzdžiui, darbo skelbimų portalais, užsiregistruokite naujienlaiškiams ar darbo skelbimams, kurie padės jums būti informuotiems paieškos metu. Tokiu būdu gausite pranešimus apie jus dominančias darbo vietas, į kurias norite kandidatuoti.

Su išmaniaisiais telefonais suderintos programėlės leidžia teikti paraiškas dėl darbo vietų keliaujant, t.y. nereikia laukti, kol grįšite namo ir pasiimsite nešiojamąjį kompiuterį. Naudodamiesi mobiliosiomis programėlėmis galėsite efektyviau pasiekti daugiau žmonių. Mobiliosios programėlės taip pat leidžia siųsti savo gyvenimo aprašymą tiesiai į darbdavio pašto dėžutę. Darbo paieškai taip pat galite naudoti socialinę žiniasklaidą. Ieškokite darbo skelbimų Facebook, LinkedIn, Twitter ir kitose populiariose platformose. Užmegzkite tiesioginius ryšius su dominančioje organizacijoje dirbančiais asmenimis ir pasidomėkite įdarbinančio vadovo profiliu bei darbo patirtimi.

Gyvenimo aprašymas turi būti paprastas ir švarus

Apie 75 % įdarbintojų įdarbinimo procese naudoja įdarbinimo arba kandidatų stebėjimo sistemą. Kandidatuodami į darbo vietas, turėdami puikiai pritaikytą gyvenimo aprašymą, užtikrinsite, kad jūsų gyvenimo aprašymas turės galimybę patekti į atrankos specialisto akiratį. Jūsų gyvenimo aprašymą turėtų būti lengva nuskaityti tiek įvairioms įdarbinimo specialistų naudojamoms programoms, tiek įdarbinančiam asmeniui. Kai jūsų gyvenimo aprašymas bus tinkamai suformuotas, o jūsų patirtis atitiks arba viršys pareigybės aprašymą, būsite laikomas geriausiu kandidatu. Įtraukite visus turimus išsilavinimus ir mokymus. Nurodykite, kokių įgūdžių turite ir ką galite suteikti įmonei. Taip pat turėtumėte pateikti aiškius, glaustus ir lengvai skaitomus savo patirties aprašymus.

Prašykite rekomendacijų

Nesvarbu, kokioje karjeros vietoje esate, greičiausiai turite pažįstamų, kurie apie jus gerai atsiliepia. Apsvarstykite galimybę paprašyti rekomendacijų iš savo dabartinio darbdavio arba kolegų iš šios srities. Ieškokite žmonių, kurių pareigos panašios į jūsų pareigas. Turėtumėte paprašyti rekomendacijų iš žmogaus, kuris supranta, ką reiškia dirbti jūsų darbovietėje. Tokio pobūdžio rekomendacijos suteiks jūsų paraiškai patikimumo.

Norint susirasti tinkamą darbą, reikia sunkiai ir pasiaukojamai dirbti. Geriausias būdas gauti tai, ko norite, yra išlikti pozityviam ir susikaupusiam. Neleiskite sau nusivilti. Sutelkite dėmesį į tai, kad stengtumėtės kuo geriau ir gautumėte reikiamą pagalbą. Jei sunkiai dirbsite, pasitikėsite savimi ir išlaikysite pozityvumą, galiausiai surasite ir gausite svajonių darbą, kurio ieškojote.

Komentarai išjungti.