Kaip priderinti vonios baldus prie interjero?

Kaip priderinti vonios baldus prie interjero?

Vonios kambariai tapo vienu įdomiausių kambarių namuose. Kalbant apie funkciją, jie dabar daug daugiau kalba apie emocijas, pasižyminčias išvaizda, kuri gali jus nugabenti į egzotišką dienos SPA ar aukščiausios klasės viešbutį.  Todėl vonios kambarys yra ne ką mažiau svarbus kaip ir kiti namų kambariai. Vonioje jūs turite jaustis visapusiškai patogiai ir jaukiai.

Šiuolaikinė prabanga. Dėl šios priežasties šiuolaikiniai pramoniniai vonios kambario stiliai yra nuolat populiarūs – universali apdaila veikia su skirtinga architektūra, o medžiagos yra atsparios. Įkvėpkite savo namus sumaišydami įvairias žaliavas, įskaitant betoną, medieną, stiklą ir metalą. Šiai estetikai tinka kvadratiniai arba stačiakampiai pilkos, arba medienos grūdėtumo elementai, kartu su metaliniais maišytuvų įrankiais, pavyzdžiui, žalvariu.

Natūralus, prašmatnus namas? Veskite savo vonios kambarį nuo chaoso iki oazės su ramiu gamtos įkvėptu dizainu. Stilinga medienos apdaila su matomais medžio įbrėžimais (mano pasirinkimas yra natūralus ąžuolas su chromuotais indais). Su paprastintos formos yra raktas į šią išvaizdą, todėl rinkitės paprastus ant sienos pakabinamus plūduriuojančio efekto, taupančio erdvę, dizainą, o įleidžiamas rankenas ar prisilietimo stalčius – švarias linijas. Visus daiktus laikykite krepšius ar indeliuose, vietoj išdėstytų lentynose. Jei norite suteikti daugiau įtakos, juodos spalvos prisilietimai suteikia šiai išvaizdai gylį. Jeigu jums norisi griežtesnio akcento, naudokite juodos spalvos interjero detales.

Jei gyvenate senoviniuose namuose arba turite polinkį praeities dienoms, senojo pasaulio interjero stilių nukreipkite į savo vonios kambarį naudodami klasikinį spintelės stilių, tokie vonios baldai visada suteikia išskirtinį vaizdą. Šie žavingi, elegantiški dekoratyviniai kūriniai gali būti pagrindinis viso kambario taškas, ir nors tvirtos formos užima daugiausia vietos, už dekoratyvinių durų yra daugybė saugyklų ir prabangus kriauklės plotas.

Komentarai išjungti.