Kodėl verta namus šildyti su krosnele?

Kodėl verta namus šildyti su krosnele?

Viena iš alternatyvų židiniui yra krosnelė. Krosnelė, tai puikus sprendimas tiems, kurie nori židinio. Tai kompaktiškas, dailus ir ekonomiškas variantas, kadangi ne tik papuoš jūsų namus ir suteiks jaukumo, tačiau tai ir labai geras erdvės apšildymo sprendimas. Jeigu tai maža patalpa, ko gero tai gali būti pagrindinis apšildymo procesas, o dideliems patalpoms, pagalbinis.

Krosnelės –  yra labiausiai paplitęs medienos deginimo prietaisas. Naujų katalizinių krosnių ir įdėklų efektyvumas siekia iki 83% didesnė kaitinimo vertė. Pažangios degimo malkos suteikia daug šilumos, tačiau dažnai efektyviai veikia tik tada, kai ugnis dega visu greičiu. Jie taip pat žinomi kaip antrinio deginimo krosnys, jie gali pasiekti itin aukštą temperatūrą – pakankamai karštą deginant degias dujas.

Kitas privalumas yra tas, kad antriniai kanalai nukreipia karštą orą į stiklinių durų pusę, kad jie būtų švarūs, kad galėtų pamatyti ugnį. Jie taip pat gali būti šiek tiek pigesni nei įprastos malkinės su kataliziniais degikliais. Kaip ir malkinės krosnys, daugelį metų buvo tobulinami centralizuoti malkiniai katilai. Kai kuriuose šiuolaikiniuose, centralizuotuose medienos šildytuvuose naudojama medienos dujinimo technologija, kuri degina medienos kurą ir susijusias degias dujas, todėl jų efektyvumas yra iki 80%.

Krosnelės gali būti kelių rūšių – ketinės krosnelės ir plieninės krosnelės. Ketinės krosnelės skirtos nuolatiniam kūrenimui, jos  kitaip dar vadinamos ilgaamžiškos krosnelės. Kadangi jos skirtos ilgam atlikti savo funkciją šildyti namus, jų dizainas būna kiek paprastesnis, nes orientuotasi į ilgaamžiškumą, o ne į grožį. Plieninės krosnelės labiau tinkamos ne kasdieniniam kūrenimui. Tai labiau akcentas namų interjerui, kuriuo naudotis galėsite ne taip dažnai kaip naudotumėt ketinės krosneles. Kas liečia plienines krosneles, jos turi žymiai didesni dizaino pasirinkimą, tad šiuo atveju jums palikta galimybė derinti prie jūsų interjero zidiniaipigiau.lt.

Komentarai išjungti.